Кошик
163 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380939864678
+380986866224
MassFusion

Портативний рефрактометр RHA-801 ATC для вимірювання концентрації сечовини AdBlue

Портативний рефрактометр RHA-801 ATC для вимірювання концентрації сечовини AdBlue

769,50 грн.

 • Під замовлення
+380939864678
 • +380986866224
Портативний рефрактометр RHA-801 ATC для вимірювання концентрації сечовини AdBlueПортативний рефрактометр RHA-801 ATC для вимірювання концентрації сечовини AdBlue
769,50 грн.
Під замовлення
Купити
+380939864678
 • +380986866224
 • Адреса та контакти
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Інформація для замовлення

Рефрактометр для антифризу RHA - 801ATC є приладом для вимірювання концентрації СОЖ, сечовини, а також дуже важливий показник - Adblue.

В основу процесу тестування за допомогою рефрактометра покладено принцип заломлення світла, що дозволяє проводити точні вимірювання. Зчитування показання приладу проводиться за чіткої розділової лінії світле/темне. Різкість зображення регулюється обертанням окуляра. Калібрування приладу здійснюється за допомогою дистильованої води.

Порядок роботи:

1) Передній край рефрактометра направте на джерело яскравого світла і підстройте вічко таким чином, щоб було ясно видно перехрестя візира.

2) Калібрування. Відкрийте світлову пластину і капніть 2-3 краплі дистильованої води на головну призму. Закрийте світлову пластину і злегка притисніть її так, щоб вода розподілилася по всій поверхні призми, не утворюючи бульбашок і сухих ділянок. Нехай зразок побуде на призмі приблизно 30 секунд. При перевірці лінія світле/темне повинна збігатися з лінією WATERLINE. При розбіжності відрегулюйте положення розділової лінії, повертаючи гвинт під ковпачком. Налаштування рефрактометра з функцією температурної компенсації слід проводити при температурі навколишнього середовища 20°C.

3) Робоча процедура виконується після калібрування тим же способом, що і калібрування. Відкрийте світлову пластину. Протріть поверхню призми м'якою бавовняною тканиною. Капніть 2-3 краплі досліджуваного розчину на головну призму. Закрийте світлову пластину і злегка притисніть її, потім можете вважати показання шкали на кордоні світлого і темного ділянок. Показання відповідають величині, що відноситься до розчину.4) Після вимірювання зітріть весь розчин з поверхні призми і світловий пластини вологою бавовняною тканиною. Після висихання пластину потрібно знову добре притиснути.

Особливості:

- Простий і дуже зручний у використанні.

- Міцний і легкий завдяки алюмінієвої конструкції.

- Використовує навколишній світ, це означає, що приладу не треба додаткового живлення (батарейки, акумулятори тощо).

- Точний результат тестування.

- Може використовуватися в умовах малої освітленості.
 
Технічні характеристики:

 1. Діапазон: 0%-40% сечовина концентрація
 2. * Дозвіл: 0.2%
 3. * Точність: +/-0.2%
 4. * Розміри: 27 мм x 40 мм x 160 мм

Рідина для очищення вихлопних газів дизельних складається з очищеної води і 32.5 відсотків автомобільної класу сечовини(32 AUS (водний розчин сечовини)), що використовується як для перенесення агента аміаку, щоб зменшити викиди з транспортних засобів азоту, води та вуглекислого газу (CO2). Сечовина використовується для очищення вихлопних газів дизельних автомобільної класу. Вимірювання сечовини широко поширене для багатьох промислових і сільськогосподарських потреб, в тому числі контроль викидів в комунальних підприємствах та електростанциях.

ВИМІРЮВАННЯ

Перед вимірами проведіть калібрування рефрактометра з допомогою дистильованій води.

Рефрактометр для акваріума, купити. ― ЇМ Арована, 066 000 0 ...

1. Направте передню частину рефрактометра на світло, обертайте регулювальне кільце діоптрій (5) до чіткого відображення перехрестя.
2. Відкрийте захисну кришку (2), протріть поверхню призми м'якої бавовняної фланеллю і нанесіть 1-2 краплі вимірюваної рідини. Закрийте захисну кришку, злегка натиснувши на неї, потім подивіться в окулярі відповідну вимірювання Brix шкалу світлих і темних кордонів.
3. Після проведення вимірювань ретельно протріть вологою марлею поверхню призми і внутрішню поверхню захисної кришки. Після висихання поверхонь, закрийте захисну кришку і зберігайте рефрактометр в сухому місці далеко від джерел тепла та сонячних променів.

ДОГЛЯД І ЗБЕРІГАННЯ

1.Призма повинна бути очищена повністю. В іншому випадку забруднення можуть стати причиною помилки при проведенні вимірювань.

2. Не використовуйте воду для очищення (промивання) рефрактометра і уникайте попадання води всередину приладу.
3. Так як рефрактометр є точним оптичним приладом, рекомендується акуратне поводження з нею, догляд і зберігання. Зберігати необхідно в сухому, чистому місці. Запобігайте можливість появи плісняви та запотівання поверхні приладу. Не допускайте трясіння при перенесенні і зберіганні.

4. Порушення правил застосування, догляду і зберігання можуть призвести до поломки приладу і пов'язаному з цим припиненням гарантійних зобов'язань.

Комплектація:

 1. Рефрактометр для антифризу електроліту RHA-801 ATC
 2. Піпетка для взяття проби
 3. Викрутка для калібрування
 4. Інструкція
 5. Гарантійний талон.

Гарантія 6 місяців. Не поширюється на прилади мають механічні пошкодження (як самих приладів, так і футлярів).

 • Ціна: 769,50 грн.